Designer - Tikoki

Lenka Sršňová

Lenka Sršňová je jednou z mladých slovenských dizajnérov. Jej hravý rukopis je významne ovplyvnený stážou v parížskom ateliéri Jean Charles de Castelbajac. Svoj umelecký talent s ľahkosťou aplikuje do módy a ponúka veselú a originálnu verziu obliekania.  Ako sama tvrdí: „Móda nie je iba odev. Móda je kultúra, zrkadlo doby a spoločnosti. Je všade okolo nás. Odev identifikuje kto sme a kým chceme byť. Tvorí našu osobnosť a je našou druhou kožou.”

Lenka pôsobí v Bratislave, kde si v roku 2009 otvorila vlastný ateliér. Jej kolekcie sú typické svojou farebnosťou a hravosťou, vďaka ktorej neustále stupa počet jej priaznivcov. Jej meno a značka sa stávajú sa zárukou originality a kvality. Za svoju prácu získala viacero ocenení, jedno z najvýznamnejších je Fashion LIVE! DESIGNER za rok 2015 v kategórii Najlepší dizajnér roka Fashion LIVE! 2015.

Spolupráca s Tikoki začala v roku 2016 a rozbehla sa úspešnou kolekciou tenisky tikoki by Lenka Sršňová. Jej modely sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené vďaka svoje hravosti a originalite.

Ďalší dizajnéri

Kolekcia

tikoki by Lenka Sršňová

Coctail Color Block149 €
Coctail Love149 €
BonBon mix87 €Pop line blue87 €
Coctail Candy149 €