Designer - Tikoki

Henriett Heger

Predstavujeme vám našu obľúbenú dizajnérku, celým menom Henriett Heger, pochádzajúcu z Budmeríc. 

Sama o sebe hovorí, že v živote bola vždy motivovaná snahou pomáhať iným a keby náhodou raz zistila, že na Slovensku už nikomu nechýba, odišla by pomáhať niekam na zahraničnú misiu. Dnes je však pre ňu umenie všetkým, znamená pre ňu pokoj, vášeň, šťastie i radosť z toho, že môže potešiť iných.

Jej prvotnú kariéru v modelingu odštartovala vlastná modelingová agentúra HERIETT models, založená v roku 2011 so sídlom v Bratislave. Je nezávislá, rýchlo rastúca a dynamická. Prispôsobuje sa najnovším trendom aj najnáročnejším požiadavkam v biznise. Spolupracuje s niektorými z najlepších agentúr na svete a poskytuje modelkám výnimočné riadenie kariéry.

Viac o Heriett

Okrem toho, že sa už dlhodobo pohybuje vo svete modelingu, obohacuje svoje okolie svojimi čarovnými maľbami, ktoré sú inšpirované jej vlastným bohatým vnútorným svetom.

K maľbe ju priviedla spolupráca na kamarátkinom projekte a odvtedy je pre ňu zdrojom vnútornej radosti a relaxu. Každý z jej obrazov je unikát, rozpráva svoj vlastný príbeh, v ktorom sa spája srdce, vášeň aj duša tejto výnimočnej autorky.

Spolupráca s HERIETT a našimi teniskami TIKOKI už priniesla na svet 7 modelov, ktoré sa tešia vášmu veľkému zájmu. Sú totiž naozaj takým vykreslením vnútorného a radostného sveta tejto úspešnej kreatívnej mladej ženy.

Ďalší dizajnéri

Kolekcia

tikoki by Heriett

Spring Melody75 €
Soul Melody75 €
Ocean Melody75 €White Melody75 €
Heaven Melody75 €
Heart Melody75 €
Blue Melody75 €
Little Heart Melody71 €