Designer - Tikoki

Ivica Rozehnal – RIVICA

Ivica je zakladateľkou a návrhárkou značky RIVICA, ktorú založila ako milovníčka módy, dizajnu a tradičného rukodielneho remesla. V roku 2017 zahodila úspešne rozbehnutú kariéru v korporátnom biznise a zo dňa na deň sa od počítača posadila k šijaciemu stroju a začala si plniť svoj sen módnej návrhárky.

RIVICA je značka pomalej módy („slow fashion“) pre ženy ako je Ivica a aj mnohé z nás. Na jednej strane silná a nezávislá žena, ktorá pracuje a je zaneprázdnená rôznymi aktivitami, ale na druhej strane vie, že nechce ukrývať svoju ženskú stránku a vášeň pre módu.

Od začiatku sa zameriava hlavne na sukne a ako ona sama hovorí „Sukňa je najuniverzálnejším kúskom ženského šatníka. Ak treba, zakryje to čo má, správny strih zvýrazní Vašu ženskosť, je pohodlnejšia ako nohavice a navyše sa dá skombinovať na X spôsobov. RIVICA tvorí pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá chce vyniknúť, chce byť originálna a elegantná a pri všetkých svojich každodenných povinnostiach sa chce cítiť pohodlne i žensky zároveň.

Medzi ikonické vzory a materiály, ktoré RIVICA používa pri svojej tvorbe je škótsky tartan a našu spoluprácu sme odštartovali práve týmto materiálom a aktuálne máme v ponuke 3 najobľúbenejšie vzory. Výbornou správou je, že tenisky sú UNI sex a tak sa môže partner zladiť i so svojou polovičkou. Veď pozrite a posúďte sami 😊

 

Ďalší dizajnéri

Kolekcia

tikoki by RIVICA

Vicky Black Royal89 €
Vicky Thompson Camel89 €
Vicky Thompson Camel Honey89 €
Nicky Stewart Royal86 €
Nicky Thompson Camel86 €
Nicky Thompson Camel Honey86 €
Nicky Black Watch86 €
Vicky Stewart Royal89 €