Designer - Tikoki

Vanda Janda

Rodným menom Vanda Ivica Jandová  je Slovenka, ktorá na seba strhne pozornosť všade, kam vkročí. Nielen svojím výzorom, ale hlavne svojím outfitom, ktorý pochádza vždy z jej dielne. Vanda Janda je jednoducho nepriehladnuteľná.

Trendsetterkou bola Vanda Janda už vo veku 12 rokov, kedy ako jedna z prvých na Slovensku rozbehla svoj úspešný módny blog VANDA JANDA. Postupom času sa začala venovať modelingu, ktorý aktuálne hrá v jej živote už len vedľajšiu rolu.

Vanda študovala na Škole úžitkového výtvarníctva Jozefa Vydru v Bratislave. Už vtedy nenachádzala záľubu v konfekcii, a tak si začala šiť vlastné modely. Svoj blog prerobila na web, kde začala prezentovať svoje vlastné kolekcie. V Prahe  sa prihlásila do ateliéru módnej tvorby na Vysokej škole umeleckopriemyslovej v Prahe a tým podčiarkla svoje smerovanie v módnom priemysle.

“Žena sa môže stať najlepšou verziu samej seba” známy Vandin citát, ktorý dáva nádej každej žene, sa zosobňuje v kolekcii FULL TIME DIVA CLAN. Hlavnou hrdinkou je žena, ktorá sa snaží stať najlepšou verziou samej seba po každej stránke. Kolekcia je nadstavbou zaužívaných Vandiných prvkov o pohľad samotných nositeliek značky VANDA JANDA.

S Vandou Jandou spolupracujeme už druhý rok. Za ten čas sme sa lepšie spoznali a zistili sme, že sa nebojí experimentovať, provokovať, ale hlavne podčiarkovať v žene jej ženskosť a hravosť. Vanda Janda je stále trendsetterkou a máme sa do budúcnosti ešte určite na čo tešiť 🙂

Aktuálne máme v ponuke 2 modely v spolupráci s Vandou Jandou – nízke a vysoké tenisky v jej nezameniteľnej grafickej podobe.
Ďalší dizajnéri

Kolekcia

tikoki by Vanda Janda

Vanda Janda Low Tops92 €Vanda Janda High Tops96 €